11 lat doświadczenia

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Ostatnie lata to czas rozkwitu zarówno branży projektowej jak i wykończeniowej. Niestety to co obserwujemy to tendencja spadkowa ilości profesjonalnych wykonawców wraz ze wzrostem ilości firm projektowych i wykończeniowych. Coraz większy wybór sprawia, że spada nasza szansa na znalezienie rzetelnego wykonawcy.

Baltic Interiors to firma, która jest odpowiedzią na zaistniałą sytuację. Oferujemy swoje usługi zarówno na terenie Trójmiasta i okolic jak i Warszawy. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, dzięki którym zrealizujesz swoje mieszkanie lub dom kompleksowo i na najwyższym poziomie. Realizujemy inwestycje na wszystkich etapach ich powstawania począwszy od projektu wnętrz przez aranżację, zakup materiałów aż po wykończenie.

Nad każdą realizacją czuwa zespół specjalistów. Zaczynając od naszych doradców, poprzez doświadczonych architektów, wykonawców, stolarzy, ekipę sprzątającą, koordynatorów, dedykowanego opiekunka po projekcie, dział zakupów. Wszystko po to aby zminimalizować zaangażowanie naszego klienta przy jednocześnie najmniejszym możliwym wkładzie klienta.

Jeżeli szukasz pracowni architektonicznej, która zajmie się zaprojektowaniem twojego mieszkania lub domu w Trójmieście, jego okolicach lub Warszawie trafiłeś idealnie. Nasi architekci mają wieloletnie doświadczenie dzięki czemu nie ryzykujesz popełnienia błędów przez projektanta amatora. Pomożemy Ci stworzyć unikalną łazienkę, przytulną sypialnię, funkcjonalną kuchnię  i nowoczesny salon. Wiemy że aranżacja Twojego mieszkania ma ogromny wpływ na Twój komfort. Dlatego też dołożymy wszelkich starań aby spełnić twojego oczekiwania o wymarzonym mieszkaniu.

Prace projektowe zaczynamy od inwentaryzacji lokalu, na podstawie której w dalszej kolejności tworzony będzie projekt. W międzyczasie zadamy Ci mnóstwo pytań aby jak najlepiej zaprojektować dla Ciebie wnętrze. Przeprowadzimy specjalnie przygotowaną ankietę, poprosimy o inspiracje wnętrz, które ci się podobają. Kiedy będziemy mieć już komplet materiałów przejdziemy do dalszych etapów prac.

Na początku skupiamy się na funkcjonalnym rozłożeniu elementów mieszkania. Ustalimy z tobą, które pomieszczenia są dla Ciebie najważniejsze i jaką funkcję mają spełniać. W dalszej kolejności przygotujemy dla Ciebie model, na bazie którego powstanie wizualizacja. Starannie zaproponujemy i wybierzemy z tobą materiały. Przedstawimy próbki, przygotujemy tzn. „kolorówki” czyli zestawienia kolorystyczne inwestycji. Przygotujemy listę zakupową oraz rysunki wykonawcze dla ekipy. Całość tego etapu kończy się akceptacją.

Prawidłowości przebiegu prac i terminowości pilnuje za Ciebie nasz koordynator. Jego regularne  wizyty na budowie są gwarancję prawidłowej realizacji projektu. Zajmie się on za Ciebie sprawdzeniem zamówionych materiałów oraz czuwaniem nad zachowaniem najwyższych standardów realizacji prac. Jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda bieżący postęp prac skontaktuj się ze swoim opiekunem, a on przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje, które zaraportował nasz koordynator.

Nasze ekipy wykonawcze pracują dla nas od lat. Doskonale znają standardy realizacji naszych projektów i jakość prac. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko powstania niedomówień w trakcie realizacji.

Zastanawiasz się ile może kosztować projekt wnętrza?  Zadzwoń do nas lub umów się na spotkanie a przygotujemy dla Ciebie ofertę. Możesz również skontaktować się z nami przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej a odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Interesuje cię projekt mieszkania znajdującego się  w Trójmieście lub Warszawie? Przygotujemy się darmowy i niezobowiązujący kosztorys projektu wraz z realizacją.

 

11 lat doświadczenia

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ- TRÓJMIASTO, WARSZAWA

Kompleksowość naszej oferty to coś, czego potrzebujesz. Wiemy jak absorbujący jest to proces. Wiemy też, ze w dzisiejszej dobie czasu jest jak na lekarstwo i niekoniecznie chcemy go spędzać w salonach wnętrzarskich wybierając materiały.  Za wszelką cenę chcemy uniknąć spotkania z nierzetelnym wykonawcą, który zniknie po zapłacie zaliczki. Stąd też proponujemy oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów w jednej ofercie.

Przed decyzją o podjęciu współpracy przygotujemy dla ciebie darmowo i niezobowiązująco kosztorys realizacji. Przeprowadzimy dokładny wywiad dotyczący twoich preferencji i oczekiwań względem mieszkania czy domu. Dla nas i dla klienta jest to najważniejszy etap realizacji prac. Nie ma większego rozczarowania niż realizacja projektu według swoich oczekiwań, a następnie wycena go i konieczność zmiany o 180 stopni ponieważ nie mieści się w budżecie. Nasz kosztorys pozwoli Państwu już na starcie zadecydować czy jakość proponowanych materiałów i prac jest odpowiednia. Pozwoli on również w dalszym etapie na świadome decydowanie o budżecie.

Za naszego klienta zajmiemy się wszystkim, zaczynając od pomocy przy odbiorze mieszkania od dewelopera, poprzez przygotowanie projektu, zakup materiałów do realizacji, zapewnienie ekipy wykonawcze, sprzątanie po wykonanych pracach, utylizację odpadów, aż po zakup mebli, wyposażenia oraz dodatków.  Angażujemy Państwa tylko w trzech momentach tj. na etapie odbioru mieszkania od dewelopera, realizacji projektu i przy odbiorze skończonego mieszkania czy też domu.

Jeżeli szukasz firmy, które zajmie się kompleksową realizacją twojego mieszkania czy domu nie zwlekaj i zadzwoń do nas!

 

 

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media