ARCHITEKT WNĘTRZ TRÓJMIASTO, WARSZAWA

11 lat doświadczenia

ARCHITEKT WNĘTRZ- TRÓJMIASTO, WARSZAWA

Proces aranżacji wnętrz, na pierwszy rzut oka może się wydać dość nieskomplikowanym procesem który każdy mógłby przeprowadzić samemu. Dobranie odpowiednich mebli, elementów wykończeniowych czy kolorów, na pierwszy rzut oka wydaje się być prostym zadaniem. Jednak dzięki powierzeniu aranżacji wnętrz naszego mieszkania profesjonalistom, będziemy mogli mieć pewność, że będzie ono spełniało zarówno nasze wymagania estetyczne, jak i te dotyczące samego użytkowania.

Przez dziewięć lat pracy przy projektowaniu wnętrz w Trójmieście i okolicach, odkryliśmy że dobre wykończenie wnętrza to nie tylko przemyślany projekt i skrupulatne wykonanie.Aranżacja wnętrz wymaga indywidualnego podejścia do każdego z mieszkań – od dokładnej analizy możliwości istniejących w danym mieszkaniu, przez rozmowę z klientem na temat jego oczekiwań, aż po niezliczoną liczbę detali o których pamiętamy dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Nieważne, czy chodzi o unikalną łazienkę, przytulną sypialnie, praktyczną kuchnię czy nowoczesny salon – zadbamy o wszystko. W Baltic Interiors wierzymy, że wnętrza mają niebagatelny wpływ na komfort naszego codziennego życia.

Odpowiedni dobór motywów, kolorów, wzorów i kształtów może pozytywnie oddziaływać na nasze samopoczucie. Przemyślany rozkład mebli i urządzeń znajdujących się we wnętrzu, sprawi że poruszanie się po domu będzie szybkie i intuicyjne. Jesteśmy w stanie stworzyć możliwie użytkowe wnętrze niezależnie od preferowanego stylu wykończenia pomieszczenia.

W naszym procesie aranżacji mieszkania, na najważniejszym miejscu stawiamy klienta i jego potrzeby. Dlatego właśnie, niezwykle cenimy sobie uwagi i sugestie naszych klientów. To właśnie dzięki Waszym pomysłom, możemy stworzyć wnętrze, które będzie satysfakcjonowało domowników w stu procentach.

Nie musisz się też obawiać o ceny – elastyczne budżetowanie jest naszą odpowiedzią na potrzeby klientów. Na podstronie Oferta, mogą Państwo zapoznać się z naszymi pakietami. W zakres każdego z nich wchodzą zróżnicowane prace budowlane oraz materiały, które są indywidualnie wyceniane pod każde zamówienie.
Sam proces remontu przeprowadzany jest z dbałością o szczegóły. Wykorzystujemy materiały budowlane  i elementy wyposażenia tylko sprawdzonych firm. Precyzyjnie dobieramy chemię budowlaną, tak by mogli się państwo cieszyć trwałością wykonywanych prac. Elementy wyposażenia, które dobieramy do wnętrza są możliwie trwałe i niezawodne.

Dzięki temu, nasze realizacje na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu – nawet te wykonane już parę lat temu – wciąż cieszą oko domowników i ich gości. Jeśli chcesz zobaczyć co możemy Ci zaoferować – skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

11 lat doświadczenia

ARCHITEKT WNĘTRZ- TRÓJMIASTO, WARSZAWA

Kompleksowe wykończenie wnętrz to nasza specjalność. Wiemy jak skomplikowany i czasochłonny jest to proces. Wiemy też, że w dzisiejszej dobie czasu jest jak na lekarstwo i niekoniecznie każdy z nas chce go spędzać na szukaniu materiałów do wykończenia lub wykonawców, którzy po zapłacie zaliczki więcej nie zjawią się w naszym mieszkaniu. Proponujemy Państwu oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy w jednym miejscu.

Jeszcze przed podjęciem współpracy przygotowujemy szczegółowy kosztorys realizacji, poprzedzony dokładnym wywiadem dotyczącym preferencji i oczekiwań względem inwestycji. To najważniejszy etap determinujący późniejsze powodzenie realizacji wnętrza mieszkania. Kosztorys stanowi dokładną wytyczną dla naszego architekta w kwestii planowanych budżetów, a Państwu pozwala świadomie podejmować decyzję w trakcie projektowania.

Zajmujemy się wszystkim, począwszy od pomocy w odbiorze mieszkania od dewelopera, poprzez realizację projektu, zakup materiałów, zapewnienie ekipy wykonawczej, sprzątanie po remoncie, utylizację odpadów budowlanych aż po zakup wyposażenia i dodatków. Angażujemy Państwa jedynie na etapie odbioru mieszkania od dewelopera, realizacji projektu oraz przy ostatecznym odbiorze skończonej realizacji.

Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się kompleksową realizacją domu czy mieszkania skontaktuj się z nami!

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media