ARCHITEKT WNĘTRZ GDAŃSK

11 lat doświadczenia

ARCHITEKT WNĘTRZ GDAŃSK

W ostatnich latach jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju branży projektowej oraz wykończeniowej. Niestety wraz ze wzrostem ilości tego typu firm spada ilość profesjonalnych wykonawców. Wybór solidnej firmy staje się coraz trudniejszy a właściciele inwestycji mają coraz większy dylemat kogo zatrudnić do zaprojektowania wnętrza czy też późniejszej realizacji.

Baltic Interiors jest odpowiedzią na obecną sytuację. Oferujemy swoje usługi na terenie Trójmiasta i okolic oraz Warszawy. Jesteśmy jedną z niewielu firm specjalizującą się kompleksowym projektowaniem wnętrz na najwyższym poziomie. Realizujemy inwestycje na każdym etapie ich powstawania, od projektu wnętrza poprzez aranżację, zakup materiałów i wykończenie.

Nad każdą naszą realizacją czuwa sztab ludzi. Począwszy od naszych doradców, poprzez architektów, koordynatorów, dedykowanego opiekuna po projekcie, dział zakupów aż po ekipę remontową, stolarzy i ekipę sprzątająca. Wszystko po to, aby zmniejszyć zaangażowanie naszego klienta i aby efekt końcowy dopracowany był w każdym calu.

Jeżeli poszukujesz architekta, który zajmuje się projektowaniem wnętrz w Trójmieście trafiłeś idealnie. Jeśli interesuje cię zaprojektowanie apartamentu w Warszawie z chęcią ci pomożemy. Nasi architekci pochwalić się mogą wieloletnim doświadczeniem w branży wykończeniowej. Dzięki czemu nie ponosisz konsekwencji błędów popełnionych przez projektanta amatora. Pomożemy Ci stworzyć jedyną w swoim rodzaju łazienkę, przytulną sypialnie, praktyczną kuchnię i nastrojowy salon. Wiemy że aranżacja Twojego wnętrza ma niebagatelny wpływ na komfort codziennego użytkowania. Dlatego dołożymy wszelkich starań aby spełnić twoje oczekiwania o wymarzonym wnętrzu.

Prace rozpoczynamy od dokonania inwentaryzacji lokalu, na podstawie której w dalszej kolejności będzie powstawał projekt. W międzyczasie z pewnością będziemy mieć wiele pytań dotyczących twoich preferencji odnośnie projektu wnętrza. Przeprowadzamy dokładną ankietę, zbieramy inspiracje wnętrz, które ci się podobają. Kiedy już wiemy jakie są twoje oczekiwania przechodzimy do dalszych etapów.

W pierwszej kolejności skupiamy się na układzie funkcjonalnym mieszkania. Ustalamy, które pomieszczenia są najistotniejsze i jaką funkcję mają spełniać. W dalszej kolejności przechodzimy do realizacji modelu, z którego potem powstanie wizualizacja. Starannie dobieramy sprawdzone materiały. Oglądamy próbki, realizujemy tzw. „kolorówki” czyli zestawienia kolorystyczne inwestycji. Decydujemy, która opcja odpowiada nam najbardziej. Przygotowujemy listę zakupową oraz rysunki wykonawcze. Całość procesu kończy się akceptacją projektu.

Nasz koordynator zdejmuje z Ciebie obowiązek nieustannego pilnowania ekipy wykonawczej. Jego regularne wizyty na budowie są gwarancją realizacji prac według projektu, prawidłowości zamówionych materiałów, zachowania najwyższych standardów realizacji prac, terminowości realizacji umowy. Nie musisz poświęcać czasu na wizyty na budowie. Poprzez swojego dedykowanego opiekuna dowiesz się jak wygląda bieżący postęp prac, który zaraportował nam koordynator.

Nasze ekipy wykonawcze to ludzie pracujący dla nas od lat. Doskonale znający nasze standardy realizacji oraz kształt projektów. Dzięki czemu minimalizujemy ryzyko niedomówień w trakcie realizacji.

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt wnętrza? Zadzwoń do nas, umów się na spotkanie lub napisz a przedstawimy Ci naszą ofertę. Zostaw namiar na siebie na naszym formularzu za skontaktujemy się z tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Interesuje cię zaprojektowanie mieszkania w Gdańsku oraz jego wykończenie? Przygotujemy ci darmowy kosztorys projektu wnętrza wraz z realizacją. Pamiętaj, że każda przedstawiona przez nas oferta jest bezpłatna i niezobowiązująca.

11 lat doświadczenia

ARCHITEKT WNĘTRZ GDAŃSK

Naszą mocną stroną jest kreatywność, dlatego jesteśmy w stanie wykonać dokładnie to, czego potrzebujesz. Wszystkie aranżacje wnętrz dla nowych klientów zaczynamy od precyzyjnie wykonanego projektu na podstawie konsultacji. Podczas wstępnych rozmów poznajemy wizję klienta, układ i metraż pomieszczeń, uwzględniając miejsca instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Dzięki temu projekt wnętrz jest kompleksowy i pozwala przejść do dalszych rozmów. Tuż po przeprowadzeniu analizy, nasi projektanci wnętrz przekazują swoje pomysły i sugestie, czekając na ich akceptację.

Sama realizacja całego przedsięwzięcia dotycząca aranżacji wnętrz, już po omówieniu projektu, dotyczy wyboru konkretnego stylu mieszkania bądź domu, który spełnia gust klienta, a także wyboru mebli, elementów dekoracyjnych i oświetlenia. Zapewniamy profesjonalny montaż podłóg, listew, drzwi, ościeżnic i klamek oraz wszystkich niezbędnych dodatków. Ponadto gwarantujemy staranne szpachlowanie oraz malowanie ścian, dzięki czemu wnętrze jest odpowiednio przygotowane do urządzania.

Dzięki współpracy z najlepszymi fachowcami i wykwalifikowanymi ekipami możemy zaoferować najwyższy standard wykończenia wnętrz pod klucz w różnych stylach w korzystnych cenach, wedle najlepszych pomysłów. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas i wprowadzić się do gotowego wnętrza i w nim komfortowo mieszkać, co z pewnością sprawi ogromną przyjemność. Naszym zadaniem jest dopracowanie mieszkania bądź domu w każdym calu.

Zatrudniając naszego architekta wnętrz, można mieć pewność, że posiadane cztery kąty staną się wymarzonym miejscem do życia dla wszystkich domowników. W tej branży liczy się przede wszystkim profesjonalizm, rozwinięty zmysł estetyczny, dbałość o detale, umiejętność doboru mebli i elementów dekoracyjnych, a także łączenia kolorów i motywów. Z tego względu doświadczeni architekci wnętrz poradzą sobie z każdym wyzwaniem, dlatego nawet niestandardowe wizje będą możliwe do spełnienia przez nasz zespół.

Nawet jeśli naszym klientom wydaje się, że wielkość pomieszczeń bądź ich układ jest dużym problemem, to z pewnością każdy z nich szybko przekona się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze znajdziemy wspólnie jakieś rozwiązanie, dzięki któremu projekt wnętrza będzie wykonany na miarę potrzeb klienta i w dobrym stylu. Zapewniamy fachową pomoc, stały kontakt, terminowość wykonywanych prac i najwyższą jakość świadczonych usług związanych z aranżacją wnętrz w Gdańsku. Realizujemy aranżacje wnętrz przeznaczonych do remontu i wymagających przeprowadzenia metamorfozy, jak i wykańczamy lokale w stanie deweloperskim.

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media