PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

11 lat doświadczenia

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Wybierając nasze usługi wybierasz najwyższy standard i realizację zawsze na czas.

Baltic Interiors jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego sektora budowlanego oraz spadek ilości profesjonalnych wykonawców. Stawiamy przede wszystkim na jakość i efekt, dlatego nasza firma specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu wnętrz świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Realizujemy inwestycje na każdym etapie ich powstawania, od projektu poprzez aranżację, zakup materiałów i wykończenie. Nasze wykwalifikowane ekipy zapewniają wykonanie zlecenia w ustalonym terminie, a wykorzystywana markowa chemia budowlana jest gwarancją najlepszego efektu. Stawiając na nas, wybierasz nie tylko wysoki standard, ale i korzystne ceny, gdyż każdy budżet wykonywanego zlecenia jest dostosowany indywidualnie do klienta.

Projekt zaczynamy od przygotowania rzetelnej analizy funkcjonalnej. Prawidłowo przemyślane rozmieszczenie przestrzenne z uwzględnieniem przeznaczenia danego obiektu oraz jego pomieszczeń to pierwszy krok do sukcesu. Równie ważne jest sporządzenie dokumentacji uwzględniającej instalacje elektryczne i teletechniczne czy też projekty podwieszanych sufitów i ich oświetlenia. Wszystkie wprowadzane zmiany konsultujemy z klientem, który na bieżąco może poddawać swoje pomysły i sugesti

11 lat doświadczenia

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Kompleksowość prac podczas wykańczania wnętrz to nasza specjalność. Końcowy efekt uzależniony jest od detali oraz szczegółów, do których przywiązujemy największą uwagę. Z tego powodu z wielką starannością i precyzją montujemy podłogi, listwy, lustra oraz oświetlenia. Profesjonalnie podchodzimy do szpachlowania i malowania ścian oraz do montażu drzwi z ościeżnicami i klamkami.

Po wcześniejszym uzgodnieniu zakresu zadań w zależności od potrzeb i preferencji klienta wykonujemy także szereg innych prac, których koszt został wcześniej przedstawiony zleceniodawcy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalne pakiety ze szczegółowo opisanymi usługami remontowo-budowlanymi. Każdy z nich uwzględnia nieco inne prace oraz wykorzystane do ich przeprowadzenia materiały i produkty.

Gwarantujemy, że wszystkie prace są przeprowadzane zgodnie z sztuką budowlaną i z zachowaniem przepisów prawa. Ponadto do realizacji projektów wykorzystujemy materiały i elementy wyposażenia znanych i cenionych firm, które cechują się wysoką jakością i trwałością. Wiemy, że tylko precyzyjnie dobrana chemia budowlana daje gwarancję trwałości wykonywanych prac. Poszukując najbardziej optymalnych rozwiązań dla danego wnętrza, z wielka starannością dobieramy nowoczesne i praktyczne kabiny prysznicowe, wanny, baterie, płytki i lustra łazienkowe, panele podłogowe a także drzwi. Oferując kompleksowe projektowanie na terenie Trójmiasta, naszym klientom zapewniamy atrakcyjne ceny, szybką i fachową pomoc oraz sprawne wykonanie zlecenia w wyznaczonym terminie.

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media