Baltic Interiors – projektowanie warszawskich wnętrz

 

Projektowanie wnętrz Warszawa

Jak zaprojektować wnętrze idealne? Odpowiedzi na to pytanie jest tak wiele, jak wielu jest ludzi, ich przyzwyczajeń, potrzeb i wymagań. Projektowanie wnętrz to więcej niż ułożenie elementów w pomieszczeniu w estetyczną całość. Przez dziesięć lat naszej działalności koncentrujemy się na tym, by wnętrze poza pięknem, reprezentowało sobą najwyższą jakość użytkową. Rozumiemy współczesny design, jego trendy, najnowsze style i łączymy je z szeregiem rozwiązań związanych z użytecznością wnętrza. 

Uważamy że kluczem dla uzyskania sukcesu w projektowaniu wnętrz to połączenie doświadczenia projektantów, wizji klienta i dbającej  o każdy detal ekipy remontowej.

Od projektu wnętrza do realizacji

Od podstaw, takich jak mądre rozplanowanie dostępnej przestrzeni, po szczegóły indywidualnie dobierane do potrzeb klienta – nasi projektanci stworzą dla państwa przestrzeń, której codzienne użytkowanie będzie przyjemnością. 

Naszym priorytetem jest personalizacja wnętrza, to znaczy dostosowanie go do potrzeb naszego klienta. Przez wszystkie lata naszej działalności, mieliśmy okazję wprowadzać w życie nawet najbardziej niestandardowe pomysły na zaprojektowanie wnętrza. W Baltic Interiors rozumiemy, że każdy człowiek ma swoje nawyki, przyzwyczajenia, specjalne potrzeby i staramy się wychodzić im naprzeciw. Dlatego właśnie proces projektowania wnętrza jest przeprowadzany na podstawie szczegółowego wywiadu z klientem, a kluczowe decyzje podejmujemy razem. W ten sposób mamy pewność że jedyne zaskoczenia jakiego nasz klient dostąpi to te pozytywne.

Przychodząc do naszego biura w Warszawie ze swoim pomysłem – nawet bardzo niestandardowym – możesz być pewny że zaproponujemy ci sposób na jego wdrożenie, w tej lub innej formie. 

Twoje wnętrze, w naszych rękach – od początku do końca

Tworzymy wnętrza od pomysłu, do ostatnich poprawek, dlatego możesz być spokojny – trzymamy pieczę nad całym procesem. To ważne, bo w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm z Warszawy, nie wynajmujemy naszych ekip – my zatrudniamy nasze ekipy. Jaka to różnica dla klienta? Przede wszystkim – daje wolność sprawnego wprowadzenia zmian czy konsultowania decyzji. Po drugie, daje naszemu klientowi pewność terminowego wykonania prac – które wykonują nasi sprawdzeni, wykwalifikowani specjaliści z którymi współpracujemy od lat. U nas nie ma mowy o “fuszerce”.

Dzięki temu że niemalże wszystkie prace wykonywane są “u nas” (najpierw w naszym biurze w Warszawie, potem przez nasze drużyny na miejscu), mamy możliwość zaproponowania konkurencyjnych cen za nasze usługi, przy zachowaniu najwyższej ich jakości. Wszystkie wyceny są przygotowywane indywidualnie, mają na uwadze priorytety naszych klientów. Jeśli nie jest to konieczne – można wybrać jeden z naszych przygotowanych pakietów.

Wybrane opinie ze strony trojmiasto.pl

Miałem do wykończenia nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - zdecydowałem się na współpracę z firmą Baltic Interiors i nie żałuję 🙂 Zaczynając od projektu, a kończąc na realizacji każdy etap przedsięwzięcia był realizowany profesjonalnie, bezproblemowo i z uwzględnieniem wymagań klienta. Jakość zastosowanych materiałów jak i samego wykończenia stoi na wysokim poziomie, a pakiet można dostosować do swojego budżetu. Gorąco polecam!

Paweł Świetni i rzetelni fachowcy

Cieszę się ze współpracy z firmą Baltic Interiors, charakteryzują się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem co przejawia się wysoką jakością. Byłem pozytywnie zaskoczony jej starannością i szybkością realizacji. Szybko i uczciwie.

Arek Polecam

Fajnie, że firma działa nie tylko na terenie Trójmiasta, ale także miejscowości położonych dalej. Dla osoby, która zajmuje się wynajmowaniem mieszkań na wakacje, sezon, jest to bardzo ważne. Mam kilka nieruchomości i co chwilę poszerzam swoją ofertę. Muszę mieć pewność, że gdy będę potrzebował Baltic Interiors urządzi wszystko na czas. Godne polecenia.

Gaoosnh0 Aranżacja

Baltic Interiors wykonało realizację mieszkania pod klucz. Dobry kontakt, przystępne ceny, terminowo. Polecam

Inwestor Wykończenie Mieszkania Nowa Motława

Korzystalem z uslug firmy Baltic w zakresie projektu domu pod Gdanskiem. Jestem bardzo zadowolony z uzyskanych rezultatow.

Zachwycony Profesjonalizm

Firma Baltic wykonczyla mi mieszkanie na wynajem w Gdansku na osiedlu Garnizon. Terminowo, super jakosc. Szczerze polecam

Polecam wszystkim Dominika

Wybrane opinie ze strony opineo.pl

Fajne czytelne projekty, wizualizacje aranżacji oraz możliwość ingerencji w projekt. Moje mieszkanie było dosyć problematyczne, marzyło mi się wyburzenie ścian oraz zamontowanie klimatyzacji (mieszkanie na wynajem na wakacje, bardzo wysoki standard). Baltic Interiors do sprawy podeszło bardzo poważnie, szybko otrzymałam projekt mieszkania oraz wycenę. Bardzo fajne podejście do tematu. Pozdrawiam.

Rgggg1

Kolejny miesiąc już wynajmuje mieszkanie które urządzało Baltic Interiors.i nie mam żadnych problemów z tytułu urządzania czy wykańczania. Bardzo rzetelna firma która naprawdę wykonała taka prace jakiej oczekiwałem

Hen

Długo zastanawiałem się nad wyborem firmy, która zajmie się wykończeniem, aranżacją mojego mieszkania. Ostatecznie oferta Baltic Interiors wygrała z konkurencją i... nie żałuję. To był strzał w dziesiątkę! Świetny gust Pani Architekt, dokładność, perfekcja ekipy remontowej, wysokiej jakości produkty - to wszystko przyczyniło się do tego, że mieszkam w pięknym apartamencie, dziękuję z całego serca! Polecam każdemu.

Krzysztof Sobiech

Nie mam nieruchomości w Trójmieście, jednak firma zdecydowała się urządzić moje mieszkanie pomimo to. Realizacja obejmowała ponad 100 m2 powierzchni użytkowej, co było nie lada wyzwaniem. Bardzo sprawny wybór pakietu, szybkie przystąpienie do prac i naprawdę dobre materiały używane przy remoncie to z pewnością zalety Baltic Interiors.

Fabian

Zaskakująco szeroka oferta rozwiązań pakietowych, które są naprawdę dobrze przemyślane. Od podstawowych pakietów, które zawierają proste i praktyczne rozwiązania do tych bardziej wyszukanych dla bardzo wymagających osób. Moje mieszkanie pod wynajem w pakiecie Economic wygląda super. Jest co najważniejsze praktyczne i czyste co znacznie ułatwia późniejsze czyszczenie czy ewentualną konserwację. Bardzo dobre podejście do klienta.

Hpoppppp

Wykonanie mieszkania na najwyższym poziomie, przemiła współpraca i szybki czas realizacji.

Ala

Wybrane opinie z Facebook

Mieszkanie Gdańsk Inwestycja Nowa Motława - profesjonalne podejście do klienta, sprawny kontakt, solidne wykonanie prac oraz terminowość. Wymagania spełnione w 100%. Bardzo polecam.

Oskar

Super kontakt z klientem, profesjonalny projekt i wykonanie, jednak z niewielu tak uczciwych firm na rynku, polecam gorąco!

Paweł

Świetne wykonanie i dotrzymane terminy, genralnie super

Maja

Profesjonalne podejście do klienta, doskonała dbałość o szczegóły. Polecam! �

Karolina

Fachowo, rzetelnie. Bez zastrzeżeń. Polecam!

Bartosz

Wykończenie mieszkania zrobione na czas, żadnych problemów w kontaktach z firmą, cena odpowiada użytym materiałom. Polecam!!!

Marian