dowiedz się więcej o baltic interiors

Baltic Interiors jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego sektora budowlanego oraz spadek ilości profesjonalnych wykonawców.

Dowiedz się więcej

>1000

Ukończonych realizacji

10/10

ocena jakości

11

Lat na rynku

Milion

Zrealizowanych pomysłów

o nas

precyzyjne wykończenia wszystkich wnętrz

Realizujemy inwestycje na każdym etapie ich powstawania. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz, począwszy od projektowania poprzez zakup materiałów i realizację aż po oddanie gotowej inwestycji. Jeżeli zastanawiasz się ile będzie kosztować projekt wnętrza twojego mieszkania lub domu napisz do nas a my przygotujemy Ci bezpłatny i niezobowiązujący kosztorys.

Zapraszamy też na spotkanie w naszej siedzibie abyśmy wspólnie omówili Twoje oczekiwania dotyczące aranżacji mieszkania.
Stawiamy przede wszystkim na jakość i efekt, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.
Wierzymy, że spełnimy Twoje marzenia.

Poznaj nas

o nas

DLACZEGO BALTIC INTERIORIOS?

Kompleksowe rozwiązania

Od projektu po realizację. Nasza oferta zawiera pełny projekt mieszkania wraz z jego realizacją pod klucz, koordynacją nad zamówieniem materiałów i prac wykończeniowych oraz końcowym sprzątaniem całego mieszkania.

Wykwalifikowana ekipa budowlana

Mamy swoich wykonawców oraz współpracujemy tylko ze sprawdzonymi ekipami.

Wysokiej jakości materiały

Pracujemy na materiałach najwyższej jakości i współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami.

przejrzysta polityka cenowa i spokój klienta

Już przed podpisaniem umowy dokładnie przedstawimy Ci co zawiera się w ofercie. Przygotujmy kosztorys, który jest bardzo szczegółowy.

Terminowość

Dajemy gwarancję dotrzymania terminu. U nas nie ma miejsca na opóźnienia.

Bieżąca opieka koordynatora

Przez cały proces prac wykończeniowych koordynator pełni nadzór nad realizacją prac zgodnie z projektem i przyjętym terminem.

O nas

poznaj opinie naszych klientów

Mieliśmy z mężem rozbieżne opinie na temat oczekiwanego stylu w naszym nowym mieszkaniu. Pani architektka z Baltic przedstawiła nam swoją wizję, zupełnie różną od tego co proponowaliśmy. I ta propozycja została przyjęta przez nas oboje. Co jeszcze? Bardzo dobry kontakt – odbierają zawsze (jeśli nie odbiorą od razu, to zawsze oddzwaniają :) ) Polecam szczerze.

Marlena

Sprawna obsługa, szybko zrealizowany projekt, przystępne ceny. Mieszkanie odebraliśmy szybko i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Zdecydowanie mogę polecić współpracę z Baltic Interiors.

Łukasz

Wykończenie pod klucz. Cały projekt zrealizowany bardzo sprawnie. Ekipa dobrze ze sobą współpracuje a architekci dobrze „czują” klienta.

Asia Wac

Polecam firmę. Bardzo doba współpraca z projektantem, który znakomicie „czytał” nasze intencje jeśli chodzi o charakter wnętrza. Szybko udało się opracować projekt do zrealizowania. Samo wykonawstwo na czas – łącznie z drobnymi poprawkami przy odbiorze. Ocena bardzo dobra!

Edyta

Remont ( stara kamienica ) z wykończeniem pod klucz. Firma zdecydowanie spełniła wymagania. Jakoś materiałów oraz samej pracy na piątkę. Wielki, naprawdę wielki plus to dotrzymanie terminu. Firma posiada swoje ekipy więc jest im łatwiej dotrzymać założonych dat i tu wygrywa.

Adam

Będziemy z mężem polecać. To było nasze pierwsze mieszkanie, które wykańczaliśmy z firmą. Podoba nam się dedykowany koordynator prac (mega plus) no i oczywiście oddanie mieszkania w terminie. Wszystko zgodnie z umową. Polecam tym, którym zależy na czasie i spokoju. O wykańczaniu mieszkania i bujania się przez rok z zaprzyjaźnionym i poleconym „Panem Rysiem” książkę można napisać…

Kasia Pach

Świetna usługa.
Cały remont poszedł sprawnie i klucze otrzymałam na czas, co pozwoliło na spraną przeprowadzkę. Firma ma stały zespół z jakim współpracuje, łącznie z ekipami budowlanymi i to dzięki temu są w stanie dochować terminu. Większość firm podnajmuje ekipy i zleca prace pod konkretne projekty przez co nie mogą być ich pewni. Baltic to super rozwiązanie, bardzo dziękuję i pozdrawiam.

M.Holtz

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media