WYKOŃCZENIE WNĘTRZ GDYNIA

11 lat doświadczenia

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ GDYNIA

W ostatnich latach jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju branży projektowej oraz wykończeniowej. Niestety wraz ze wzrostem ilości tego typu firm spada ilość profesjonalnych wykonawców. Wybór solidnej firmy staje się coraz trudniejszy a właściciele inwestycji mają coraz większy dylemat kogo zatrudnić do zaprojektowania wnętrza czy też późniejszej realizacji.

Baltic Interiors jest odpowiedzią na obecną sytuację. Oferujemy swoje usługi na terenie Trójmiasta i okolic oraz Warszawy. Jesteśmy jedną z niewielu firm specjalizującą się kompleksowym projektowaniem wnętrz na najwyższym poziomie. Realizujemy inwestycje na każdym etapie ich powstawania, od projektu wnętrza poprzez aranżację, zakup materiałów i wykończenie.

Nad każdą naszą realizacją czuwa sztab ludzi. Począwszy od naszych doradców, poprzez architektów, koordynatorów, dedykowanego opiekuna po projekcie, dział zakupów aż po ekipę remontową, stolarzy i ekipę sprzątająca. Wszystko po to, aby zmniejszyć zaangażowanie naszego klienta i aby efekt końcowy dopracowany był w każdym calu.

Jeżeli poszukujesz architekta, który zajmuje się projektowaniem wnętrz w Trójmieście trafiłeś idealnie. Jeśli interesuje cię zaprojektowanie apartamentu w Warszawie z chęcią ci pomożemy. Nasi architekci pochwalić się mogą wieloletnim doświadczeniem w branży wykończeniowej. Dzięki czemu nie ponosisz konsekwencji błędów popełnionych przez projektanta amatora. Pomożemy Ci stworzyć jedyną w swoim rodzaju łazienkę, przytulną sypialnie, praktyczną kuchnię i nastrojowy salon. Wiemy że aranżacja Twojego wnętrza ma niebagatelny wpływ na komfort codziennego użytkowania. Dlatego dołożymy wszelkich starań aby spełnić twoje oczekiwania o wymarzonym wnętrzu.

Prace rozpoczynamy od dokonania inwentaryzacji lokalu, na podstawie której w dalszej kolejności będzie powstawał projekt. W międzyczasie z pewnością będziemy mieć wiele pytań dotyczących twoich preferencji odnośnie projektu wnętrza. Przeprowadzamy dokładną ankietę, zbieramy inspiracje wnętrz, które ci się podobają. Kiedy już wiemy jakie są twoje oczekiwania przechodzimy do dalszych etapów.

W pierwszej kolejności skupiamy się na układzie funkcjonalnym mieszkania. Ustalamy, które pomieszczenia są najistotniejsze i jaką funkcję mają spełniać. W dalszej kolejności przechodzimy do realizacji modelu, z którego potem powstanie wizualizacja. Starannie dobieramy sprawdzone materiały. Oglądamy próbki, realizujemy tzw. „kolorówki” czyli zestawienia kolorystyczne inwestycji. Decydujemy, która opcja odpowiada nam najbardziej. Przygotowujemy listę zakupową oraz rysunki wykonawcze. Całość procesu kończy się akceptacją projektu.

Nasz koordynator zdejmuje z Ciebie obowiązek nieustannego pilnowania ekipy wykonawczej. Jego regularne wizyty na budowie są gwarancją realizacji prac według projektu, prawidłowości zamówionych materiałów, zachowania najwyższych standardów realizacji prac, terminowości realizacji umowy. Nie musisz poświęcać czasu na wizyty na budowie. Poprzez swojego dedykowanego opiekuna dowiesz się jak wygląda bieżący postęp prac, który zaraportował nam koordynator.

Nasze ekipy wykonawcze to ludzie pracujący dla nas od lat. Doskonale znający nasze standardy realizacji oraz kształt projektów. Dzięki czemu minimalizujemy ryzyko niedomówień w trakcie realizacji.

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt wnętrza? Zadzwoń do nas, umów się na spotkanie lub napisz a przedstawimy Ci naszą ofertę. Zostaw namiar na siebie na naszym formularzu za skontaktujemy się z tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Interesuje cię zaprojektowanie mieszkania w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie oraz jego wykończenie? Przygotujemy ci darmowy kosztorys projektu wnętrza wraz z realizacją. Pamiętaj, że każda przedstawiona przez nas oferta jest bezpłatna i niezobowiązująca.

11 lat doświadczenia

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ GDYNIA

Kompleksowe wykończenie wnętrz to nasza specjalność. Wiemy jak skomplikowany i czasochłonny jest to proces. Wiemy też, że w dzisiejszej dobie czasu jest jak na lekarstwo i niekoniecznie każdy z nas chce go spędzać na szukaniu materiałów do wykończenia lub wykonawców, którzy po zapłacie zaliczki więcej nie zjawią się w naszym mieszkaniu. Proponujemy Państwu oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy w jednym miejscu.

Jeszcze przed podjęciem współpracy przygotowujemy szczegółowy kosztorys realizacji, poprzedzony dokładnym wywiadem dotyczącym preferencji i oczekiwań względem inwestycji. To najważniejszy etap determinujący późniejsze powodzenie realizacji wnętrza mieszkania. Kosztorys stanowi dokładną wytyczną dla naszego architekta w kwestii planowanych budżetów, a Państwu pozwala świadomie podejmować decyzję w trakcie projektowania.

Zajmujemy się wszystkim, począwszy od pomocy w odbiorze mieszkania od dewelopera, poprzez realizację projektu, zakup materiałów, zapewnienie ekipy wykonawczej, sprzątanie po remoncie, utylizację odpadów budowlanych aż po zakup wyposażenia i dodatków. Angażujemy Państwa jedynie na etapie odbioru mieszkania od dewelopera, realizacji projektu oraz przy ostatecznym odbiorze skończonej realizacji.

Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się kompleksową realizacją domu czy mieszkania skontaktuj się z nami!

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media