WYKOŃCZENIE WNĘTRZ GDAŃSK

11 lat doświadczenia

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ GDAŃSK

Dynamiczny rozwój branży projektowej i wykończeniowej powoduje że tego typu firm coraz więcej do wyboru. Niestety w związku z tym wzrasta ilość nierzetelnych wykonawców. Wybór rzetelnej firmy staje się coraz trudniejszy a właściciele inwestycji mają coraz większy dylemat kto powinien zająć się zaprojektowaniem wnętrza czy też późniejszą realizacją.

Baltic Interiors to firma, w której znajdziesz sprawdzonych wykonawców, którzy zajmą się realizacją twojego domu czy mieszkania. Oferujemy usługi na terenie Trójmiasta, okolic a także Warszawy. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która może zaproponować kompleksową realizację mieszkania. Zajmujemy się realizacją inwestycji na każdym etapie, począwszy od projektu wnętrza, poprzez aranżację, zakup materiałów wykończeniowych i wykończenie.

Nad realizacją twojego domu czy mieszkania czuwa sztab specjalistów. Począwszy od doradców, poprzez architektów, koordynatorów, dedykowanego opiekunka, dział zakupów aż po ekipę wykonawczą, stolarzy, ekipę sprzątającą. Wszystko po  to aby angażować cię jak najmniej i aby efekt finalny był dopracowany w każdym calu.

Jeżeli szukasz architekta wnętrza, który zajmie się zaprojektowaniem wnętrza twojego mieszkania w Gdańsku trafiłeś idealnie. Nasi architekci poszczycić się mogą wieloletnim doświadczeniem w branży wykończeniowej.  Dzięki nim unikniesz późniejszej naprawy błędów popełnionych przez projektanta amatora. Zaprojektujemy i zrealizujemy dla ciebie gustowną łazienkę, przytulną sypialnię, elegancką kuchnię i nowoczesny salon. Wiemy że twój komfort zależny jest od umiejętnej aranżacji twojego mieszkania, dlatego też dołożymy wszelkich starań aby sprostać twoim oczekiwaniom o wymarzonym wnętrzu.

Proces projektowania zaczynamy od inwentaryzacji, na bazie której w dalszej kolejności wykonywany będzie projekt. W międzyczasie zadamy ci wiele pytań, wypijemy wiele kaw, wszystko po to aby inwestycje zrealizować inwestycję według twoich preferencji. Przeprowadzamy szczegółową ankietę, omawiamy twoje inspiracje wnętrz. Kiedy już wiemy jakie są twoje oczekiwania względem realizacji przechodzimy do dalszej części realizacji.

W pierwszej kolejności przedstawiamy ci dwie najbardziej optymalne wersje układu funkcjonalnego mieszkania.  Ustalamy, które pomieszczenie jest dla ciebie najistotniejsze i jaką funkcję ma spełniać. W dalszym etapie przechodzimy do realizacji modelu, z którego potem powstanie wizualizacja.  Precyzyjnie dobieramy tylko sprawdzone materiały renomowanych marek. Przedstawiamy ci próbki, realizujemy tzn. „kolorówki”  czyli zestawienia kolorystyczne inwestycji. Wybieramy najbardziej odpowiadającą ci opcję. Przygotowujemy dla ciebie listę zakupową  i rysunki wykonawcze. Wszystko akceptujesz i możemy działać dalej.

Nasz koordynator zajmie się za ciebie pilnowaniem ekipy wykonawczej. Regularne wizyty na budowie twojego koordynatora są gwarancją prawidłowo wykonanych prac jak sprawdzenia zgodności zamówień materiałów.  Będzie on czuwać również nad zachowaniem najwyższych standardów realizacji prac oraz terminowością. Dzięki niemu nie musisz poświęcać czasu na wizyty na budowie, a jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda postęp prac wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem projektu.

Nasi wykonawcy pracują z nami od lat. Doskonale wiedzą jakie są nasze standardy i znajdą wygląd naszych projektów. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko niedomówień w trakcie realizacji.

Głowisz się ile będzie kosztować projekt wnętrza? Skontaktuj się z nami, umów się na spotkanie lub  napisz a przygotujemy dla Ciebie naszą ofertę. Na naszej stronie internetowej znajdziesz też wygodny formularz kontaktowy. Odezwiemy się do ciebie najszybciej jak będzie to możliwe.

Jesteś zainteresowany zaprojektowaniem mieszkania  znajdującego się w Gdańsku oraz jego wykończeniem? Przygotujemy dla ciebie darmowy  i niezobowiązujący kosztorys projektu wnętrza wraz z realizacją.

 

11 lat doświadczenia

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ GDAŃŚK

Kompleksowe wykończenie wnętrz to coś czym zajmujemy się od lat.  Wiemy jak dużo twojego czasu zajmuje projekt i realizacja i jak bardzo skomplikowany potrafi być to proces. Wiemy też, że twoim marzeniem nie jest spędzanie czasu na szukaniu materiałów w sklepach. Wiemy jak ciężko jest znaleźć rzetelnego wykonawcę, który nie zniknie wraz z twoją zaliczką. Dlatego też proponujemy Państwu oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy w jednej ofercie.

Zanim rozpoczniemy współpracę przygotowujemy szczegółowy kosztorys realizacji, poprzedzony szczegółowym wywiadem dotyczącym preferencji i oczekiwań względem inwestycji. Zarówno dla nas jak i dla klienta jest to najważniejszy etap, który determinuje późniejsze powodzenie realizacji wnętrza mieszkania zarówno pod względem budżetowym jak i wizualnym. Kosztorys to swego rodzaju drogowskaz dla naszego architekta a dla klienta wyznacznik możliwości kontroli budżetu.

Zajmujemy się kompleksowo całą obsługą realizacji mieszkania, począwszy od wsparcia przy odbiorze mieszkania od dewelopera, przez realizację projektu, poprzez zakup materiałów, ekipę wykonawczą, sprzątanie po remoncie , utylizację odpadów budowlanym aż po zakup wyposażenia, mebli i dodatków. Angażujemy Państwa tylko na etapie odbioru mieszkania od dewelopera, realizacji projektu oraz przy ostatecznym odbiorze skończonej realizacji.

Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się kompleksową realizacją domu czy mieszkania zadzwoń lub napisz do nas!

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media