WYKOŃCZENIE WNĘTRZ WARSZAWA

11 lat doświadczenia

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ WARSZAWA

Ostatnie lata minęły pod szyldem dynamicznych zmian  w rozwoju branży projektowej oraz wykończeniowej. Niestety tendencja jest taka, że im więcej tego typu firm na rynku tym mniejsza ilość dostępnych profesjonalnych wykonawców. W związku z tym wybór solidnej firmy staje się coraz trudniejszy, a właściciele mają coraz większy dylemat na kogo się zdecydować.

Baltic Interiors to firma, która stała się odpowiedzią na obecną sytuację. Oferujemy nasze usług na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy jedną z nielicznych tego typu firm, które specjalizują się w kompleksowym projektowaniu wnętrz. Realizujemy inwestycje na każdym  etapie ich powstawania, począwszy od projektu wnętrza, przez jego aranżację, zakup materiałów wykończeniowych aż po samo wykończenie.

Na każdą realizacją czuwa cały zespół specjalistów. Zaczynając od doradców, poprzez architektów, koordynatorów, opiekunka po projekcie, dział zakupów a także ekipę wykonawczą, stolarzy i ekipę sprzątającą. Wszystko po to aby angażować naszego klienta jak najmniej i aby był zadowolony z efektu końcowego.

Jeżeli szukasz architekta, który zajmuje się projektowaniem wnętrz w Warszawie, świetnie trafiłeś. Nasi architekci pochwalić się mogą długoletnim doświadczeniem w branży wykończeniowej. Właśnie dzięki temu nie ponosisz konsekwencji błędów popełnionych przez projektanta amatora. Zrealizujemy dla ciebie odprężającą łazienkę, przytulną sypialnię, funkcjonalna kuchnię i nowoczesny salon. Zdajemy sobie sprawę z tego że świetnie zaprojektowane wnętrze wpłynie na twój komfort codziennego życia. Dlatego też obiecujemy że spełnimy twoje oczekiwania o wymarzonym wnętrzu.

Prace zaczynamy od inwentaryzacji lokalu, na podstawie której stworzymy cały projekt. W międzyczasie zadamy wiele pytań dotyczących twoich preferencji co do wykończenia wnętrza. Pomocne będą nam inspiracje wnętrz, które ci się podobają. Przygotowaliśmy również specjalną ankietę, która pomoże nam w spełnieniu twoich oczekiwań. Kiedy uda nam się to wszystko zrobić, przechodzimy dalej.

Rozrysowujemy układ funkcjonalny mieszkania. Ustalamy priorytety względem najważniejszego pomieszczenia i jego funkcji. Następnie przygotowujemy model, który posłuży potem do realizacji wizualizacji. Starannie dobierzemy sprawdzone materiały najlepszych marek. Przygotujemy próbki oraz tzw. „kolorówki” czyli zestawienia kolorystyczne inwestycji. Decydujesz, która opcja odpowiada ci najbardziej.  Na koniec przygotowujemy listę zakupową oraz rysunki wykonawcze dla ekipy. Wszystko wysyłane jest do twojej akceptacji.

Nasz koordynator zajmuje się za Ciebie pilnowanie ekipy wykonawczej. Regularnie jeździ na budowę, co jest gwarancją realizacji prac według projektu oraz prawidłowości zamówionych materiałów. Koordynator czuwa również nad zachowaniem najwyższych standardów realizacji prac oraz terminowością realizacji umowy. Z nami nie tracisz czasu na wizyty na budowie. W cenie masz swojego dedykowanego opiekunka, od którego dowiesz się jak wygląda bieżący postęp prac.

Nasze ekipy to stali wykonawcy, którzy współpracują z nami od lat. Dzięki jednolitym kształtom projektów i określonym standardom realizacji minimalizujemy ryzyko niedomówień.

Nie wiesz ile kosztuje projekt wnętrza? Napisz lub zadzwoń do nas albo umów się na spotkanie.  Przygotujemy dla ciebie bezpłatny i niezobowiązujący kosztorys realizacji. Na naszej stronie internetowej dostępny jest także wygodny formularz, z którego możesz skorzystać.

Interesuje cię projekt i wykończenie mieszkania w Warszawie? Przygotujemy ci bezpłatny i niezobowiązujący kosztorys realizacji projektu i wykończenia.

 

11 lat doświadczenia

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ WARSZAWA

Od lat specjalizujemy się w kompleksowym wykończeniu wnętrz. Wiemy że jest to skomplikowany i czasochłonny proces. Wiemy też że mało kto z nas ma nadmiar czasu aby spędzać go na szukaniu materiałów do wykończenia lub wykonawców. Wiemy, że nikt nie chciałby znaleźć się w sytuacji, w której zapłaci zaliczkę wykonawcy a ten nie pojawi się już w następny dzień pracy. Dlatego też proponujemy Państwu oszczędność pieniędzy, czasu i nerwów w jednej ofercie.

Przed podpisaniem umowy i przystąpieniem do projektu przygotowujemy szczegółowy kosztorys realizacji, który zostanie poprzedzony dokładnym wywiadem dotyczącym preferencji względem inwestycji. Jest to zarówno dla nas jak i dla naszego klienta najważniejszy etap warunkujący powodzenia przyszłej współpracy. Dla naszego architekta jest to dokładna wytyczna względem materiałów, budżetów i zakresu prac którego powinien się trzymać. Dla klienta baza do świadomego decydowania o swoim budżecie na wykończenie wnętrza.

Zajmujemy się kompleksowo wszystkimi pracami począwszy od uczestnictwa w odbiorze mieszkania od dewelopera, przez realizację projektu architektonicznego, zakup materiałów, zapewnienie ekipy wykonawczej, sprzątanie po wykonanych pracach, utylizację odpadów budowlanych aż po zakup mebli, wyposażenia i dodatków.

Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się kompleksową realizacją domu czy mieszkania napisz, zadzwoń lub po prostu nas odwiedź!

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media