ARANŻACJA WNĘTRZ WARSZAWA

11 lat doświadczenia

ARANŻACJA WNĘTRZ WARSZAWA

W Baltic Interiors wierzymy że dobra aranżacja wnętrza to podstawa komfortowego życia. Już od dekady pomagamy stworzyć naszym klientom możliwie optymalne miejsca do pracy i wypoczynku. Szczycimy się naszym indywidualnym podejściem do aranżowania wnętrz – wybierając nasze usługi masz pewność, że otrzymasz rozwiązania skrojone na miarę.

Wychodząc z założenia że dobre wnętrze to wnętrze spersonalizowane, w Baltic Interiors przystąpienie do prac poprzedzone jest badaniem potrzeb naszego klienta. Następnie wspólnie wybieramy typ aranżacji. W Baltic Interiors, przez dekadę działalności, mieliśmy okazję wykonywać aranżacje w najróżniejszych stylachOd nowoczesnego minimalizmu, przez wnętrza skandynawskie czy art deco, na kolonialnych wcale nie kończąc.

Każde wykończenie wykonujemy zgodnie z zasadami sztuki, korzystając z materiałów i chemii najwyższej jakości. Dzięki temu każda aranżacja wytrzymuje próbę czasu, i nawet po latach wygląda imponująco. O tym że stawiamy na jakość, świadczy ilość ludzi którzy przychodzą do nas “z polecenia” naszego klienta. Dobrze wykonana usługa mówi sama za siebie.

11 lat doświadczenia

ARANŻACJA WNĘTRZ WARSZAWA

W cały proces zaangażowany jest również nasz klient, z którym konsultujemy decyzje – naszym priorytetem jest stworzenie wnętrza jakie sobie wymarzył.

W dziale “Realizacje” mogą państwo przejrzeć małą część naszych dotychczasowych realizacji – w różnych stylach. Niestety, nie zawsze mamy okazję uwiecznić efekt naszych działań, ale jeśli interesuje państwa konkretny styl, lub rozwiązanie – zapraszamy do kontaktu.

Spodobało ci się jakieś wykończenie? Może zaimponował ci projekt który widziałeś w sieci? Wyślij nam link do niego w formularzu kontaktowym, a my zajmiemy się resztą.

Rozumiemy, że efekt końcowy to suma detali. Dlatego od zawsze w naszych aranżacjach dbamy o najmniejsze szczegóły. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm, wierzymy że to właśnie drobiazgowe podejście stanowi o jakości całego wykończenia – a także jego użyteczność i ergonomii.

Chcąc zapewnić najlepszy stosunek jakości usług do ceny zawsze indywidualnie ustalany jest również budżet. Dzięki temu bezkompromisowe wykończenie mieszkania w Warszawie wcale nie musi kosztować wiele.

Nasze aranżacje wnętrz w Warszawie cieszą się ciągle rosnącą popularnością również dzięki terminowości. W przeciwieństwie do innych firm, przywiązujemy niezwykle dużą wagę do terminowego wykonywania powierzonych nam zleceń. Dzięki temu nasi klienci nie muszą się martwić o jakiekolwiek “obsuwy”. To daje im wolność w przeprowadzeniu remontu kiedy tylko chcą. Spieszysz się przed urlopem? A może chcesz mieć pewność że remont zostanie wykonany przed twoim wyjazdem? Właśnie naprzeciw takim potrzebom staramy się wychodzić.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych usług, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, czatu lub numeru telefonu +48 690 906 660. Nasi konsultanci z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media