Projekt  indywidualny

To projekt szyty na miarę Twoich potrzeb. Dopasowany do Ciebie i Twojego budżetu. Stworzony przez Architekta przy współpracy z Tobą

DOPASOWANY DO CIEBIE Projekt z wykończeniem pod klucz

Oferta indywidualna

To opcja dla tych, którzy szukają nieprzeciętnych rozwiązań skrojonych na miarę swoich potrzeb. Elastyczność oferty stwarza możliwość indywidualnego komponowania składu oferty. Jeżeli nie lubisz się ograniczać do proponowanych przez nas produktów i interesują cię niestandardowe prace skontaktuj się z nami.

Oferta indywidualna to starannie przygotowany proces, który zaczynamy od przeprowadzenia dokładnego wywiadu z inwestorem. Po spotkaniu otrzymujesz od nas bezpłatny, szczegółowy kosztorys, który stanowić będzie bazę do pracy z architektem. Stworzymy projekt dostosowany do Twojego budżetu. Zakres prac można dowolnie rozszerzać, więc jeżeli interesuje cię kompleksowo wykończone wnętrze wraz z wyposażeniem gotowe pod wynajem lub do zamieszkania to propozycja idealna dla Ciebie.

A co jeśli masz już projekt? Resztę zrobimy za Ciebie, ponieważ pracujemy również na projektach powierzonych. Zweryfikujemy prawidłowość projektu, dokonamy inwentaryzacji, zamówimy materiały i zajmiemy się realizacją.

Kontakt

Wypełnij  formularz  aby  otrzymać  bezpłatny  kosztorys

Social media