ARANŻACJA WNĘTRZ GDYNIA

11 lat doświadczenia

ARANŻACJA WNĘTRZ GDYNIA

Wydaje się, że aranżowanie wnętrza mieszkania jest dość prostym, łatwym i przyjemnym zadaniem. Wybór mebli oraz materiałów wykończeniowych to przecież bardzo przyjemne zadanie. Bo co może być trudnego w doborze kolorów do wnętrza? Kiedy zaczynamy użytkować mieszkanie czas pryska. Okazuje się, że na wiele rzeczy nie zwróciliśmy uwagi, wiele elementów nie zostało dobrze przemyślanych. Dlatego warto też zastanowić się czy nie zlecić tego zadania profesjonalistom.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje nam że nie tylko szczegółowy projekt i świetnie wykonanie jest gwarancją dobrze wykończonego wnętrza. Aranżacja mieszkania czy domu wymaga wielu rozmów i spotkań aby dopasować ją pod konkretną osobę. Setki zrobionych projektów sprawiają że nasza firma wie na co zwrócić uwagę aby ominąć wszystkie pułapki jakie czekają nas podczas projektowania wnętrza. Stworzymy dla Państwa zarówno nowoczesną łazienkę, przytulną sypialnię, jak i funkcjonalną kuchnię. W Baltic Interiors wierzymy, że dobrze wykonane wnętrze to takie, w którym sami dobrze się czujemy.

Umiejętny dobór kolorów, struktur, wzorów czy kształtów w bardzo dużej mierze oddziałuje na nasze samopoczucie. Dobrze przemyślany układ wyposażenia wnętrze, sprawi że mieszkanie stanie się funkcjonalne.  Deklarujemy że jesteśmy w stanie stworzyć idealne dla Ciebie wnętrze w każdym preferowanym stylu.

 

11 lat doświadczenia

ARANŻACJA WNĘTRZ GDYNIA

Jesteśmy specjalistami w kompleksowym wykończeniu wnętrz. Doskonale wiemy jak bardzo jest to czasochłonny i skomplikowany proces. Wiemy że obecni dostawcy proponują wiele rozwiązań i aby przeanalizować dostępne opcje potrzebna jest bardzo duża ilość czasu. Wiemy też, że na rynku bardzo ciężko trafić na rzetelnego wykonawcę. Nikt z nas nie chce przecież tracić pieniędzy na najem lokalu, no wykonawca zniknął po zapłacie zaliczki.  Dlatego też powstała nasza firma. Proponujemy kompleksową realizację mieszkania czy domu wraz z kontrolą planowanego budżetu.

Jako jedyni na rynku przygotowujemy tak szczegółowy kosztorys już przed rozpoczęciem realizacji. Jest on zupełnie bezpłatny i niezobowiązujący. Przed przystąpieniem do kosztorysu spotykamy się aby szczegółowo omówić oczekiwania i preferencje względem lokalu. Dla nas jest to jeden z najważniejszych etapów naszej pracy. Determinuje on potem to, czy finalna realizacja zbiegnie się z planowanym budżetem. Jest to dla nas o tyle ważne, że nikt po zakończonym projekcie nie chce zmieniać go  ponieważ nie zmieścił się w kwocie którą planował. Państwu natomiast daje swobodę decydowania o swoich wydatkach i efekcie finalnym realizacji.

Całością prac zajmujemy się kompleksowo. Uczestniczymy w odbiorze mieszkania od dewelopera, zajmujemy się realizację projektu, zakupujemy materiały, udostępniamy ekipę wykonawczą wraz z koordynatorem, zajmujemy się sprzątaniem po remoncie, utylizacją odpadów budowlanych a także zakupem mebli, wyposażenia i dodatków. Do zadań naszego klienta należy jedynie obecność podczas odbioru mieszkania, uczestnictwo w projekcie a na końcu odbiór gotowego mieszkania czy domu.

Jeżeli nie masz czasu albo chęci a szukasz firmy która zajmie się kompleksową realizacją Twojego mieszkania napisz lub zadzwoń do nas!

 

 

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media