ARANŻACJA WNĘTRZ GDAŃSK

11 lat doświadczenia

ARANŻACJA WNĘTRZ GDAŃSK

Aranżacja wnętrza wydawać się może dość prostym zadaniem, z którym każdy sobie poradzi. Wybór mebli, materiałów wykończeniowych czy też kolorów to przecież nic skomplikowanego. Jednak kiedy przychodzi moment kiedy zaczynamy użytkować mieszkanie okazuje się, że wiele rzeczy nie do końca zostało przemyślanych a wybrane materiały niekoniecznie do siebie pasują. Dlatego też warto wcześniej się zastanowić czy nie powierzyć zadania profesjonalistom.

Nasze doświadczenie w postaci jedenastu lat pracy w projektowaniu wnętrz na terenie Gdańska pokazało nam, że dobrze wykończone wnętrze to nie tylko dopracowany projekt i szczegółowe wykonanie. Aranżacja mieszkania wymaga podejścia szytego na miarę oczekiwań osoby, która będzie w danym mieszkaniu przebywać. Bardzo istotne jest aby nie podczas aranżacji wnętrza nie pominąć żadnego elementu, o których pamiętamy dzięki naszemu jedenastoletniemu doświadczeniu. Nieważne, czy chodzi o odprężającą łazienkę, przytulną sypialnię, czy praktyczną w użytkowaniu kuchnię- zadbamy o wszystko. W Baltic Interiors wierzymy, że wnętrza mają ogromny wpływ na komfort naszego życia.

Odpowiedni dobór kolorów, wzorów, struktur czy kształtów w bardzo dużej mierze oddziałuje na nasze samopoczucie. Dobrze przemyślany układ funkcjonalny wnętrza, sprawi że poruszanie się po domu będzie sprawniejsze. Jesteśmy w stanie stworzyć użytkowe wnętrze w każdym preferowanym stylu.

 

11 lat doświadczenia

ARANŻACJA WNĘTRZ GDAŃSK

Specjalizujemy się w kompleksowym wykończeniu wnętrz. Zdajemy sobie sprawę tego jak bardzo skomplikowany i czasochłonny jest to proces. Wiemy, że w dzisiejszej dobie każdy ma czasu jak na lekarstwo i niekoniecznie chcemy go spędzać na szukaniu materiałów lub też wykonawców. Nikt z nas nie chce znaleźć się w sytuacji gdzie po zapłacie zaliczki wykonawca więcej nie zjawia się na mieszkaniu. Dlatego też proponujemy Państwu oszczędność czasu, pieniędzy i brak stresu związanego z wykończeniem w jednym miejscu.

Jako jedyni na rynku przygotowujemy bezpłatny, niezobowiązujący, szczegółowy kosztorys. Poprzedzony jest on dokładnym wywiadem dotyczącym oczekiwań i preferencji względem wykończenia wnętrza. Jest to najważniejszy etap determinujący realizację inwestycji w założonym budżecie. Kosztorys swego rodzaju drogowskazem jeżeli chodzi o planowane budżety na poszczególne elementy i całość realizacji. Natomiast Państwu pozwala na świadome decydowanie o cenie całości.

Za naszego klienta zajmujemy się wszystkim począwszy od pomocy w odbiorze mieszkania od dewelopera, przez prace projektowe, zakup materiałów, ekipę wykonawczą, sprzątanie po remoncie,  utylizację odpadów budowlanych, aż po zakup mebli wolnostojących i dodatków. Do Państwa zadań należy jedynie obecność podczas odbioru mieszkania od dewelopera, realizacja z nami projektu i odbiór mieszkania po zakończeniu prac.

Podsumowując, jeżeli szukasz firmy która zajmie się kompleksowym wykończeniem Twojego domu lub mieszkania skontaktuj się z nami !

 

jesteśmy w twoim województwie

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ- TRÓJMIASTO, WARSZAWA

Kontakt

wypełnij formularz wyceny

Social media